Yetkili Satıcı Ayrıcalığıyla Keyifli Sürüşler!

Farklı motor hacimleri ve kullanım amaçlarına uygun tasarımlar, hem şehir içi hem de uzun yolda konforlu sürüş deneyimi sunan modellerimiz, güvenlik ve performans açısından en yüksek standartlara sahiptir.

yetkili satıcı

yetkili servis

Segway Snarler 570 Standart

Segway Snarler 570 Standart

Kategoriler : , ,

Genellikle “ATV” olarak anılan Snarler 570 Standart, ağır yükleri taşıyabilir ve güçlü ve teknolojik olarak gelişmiş 4 tekerlekli bir araçtır. Minimum güvenlik gereksinimlerini aşan Snarler 570 Standart, son derece dengeli bir araçtır ve ayrıca satış noktasında uyumlu bir Operatör Koruma Cihazı ile donatılmıştır. Akıllı telefonunuz için T-BOX ve bağımsız bir uygulama ile donatılmış olarak, Akıllı Komuta Sistemi (SCS) aracılığıyla ATV’nizin uzaktan izleme, uzaktan kumanda ve güvenlik izleme dahil gerçek zamanlı verilerine erişebilirsiniz.

Açıklama

Evcilleştirilmemiş bir mekanik canavar. LED gözler, kahramanca tasarlanmış gövde, heybetli hatlar. Basit genel görsel stil, kaporta ile kontrast renkli tasarım, benzersiz kontrollü gerilim estetiği yaratır.

 

AKILLI SÜRÜŞ SISTEMI ILE TUTKUNUZU PATLATIN

Segway’in Akıllı EPS Sistemi, çekiş koşullarına göre otomatik olarak ayarlanacak standart/konfor/spor modları ile tasarlanmıştır. Çimden kayalara, çamura. Snarler Dörtlü Bisiklet, zorlu arazileri fethetmek için ihtiyacınız olan tüm çekişi sağlar. EPS, uygulamada seçebileceğiniz üç ayardan birine anında değiştirilebilir. Sürüş, farklı sürücüler, arazi ve yol koşulları için özelleştirilebilir.

ÖN DIFERANSIYEL DIREKSIYON + ARKA DIFERANSIYEL KILIDI

Snarler’da Spiral Açılı Ön/Arka Sabit Tahrik Mili bulunurken, ön aks diferansiyeli 2 tekerden ve 4 tekerden çekiş arasında yumuşak geçiş sağlar. Arka aks diferansiyel kilidi, hareket halindeyken manuel olarak da değiştirilebilir, bu da arazi performansını büyük ölçüde artırır.

 

DİNAMİK GÜÇ AKTARMA

570CC sıvı soğutmalı, tek silindirli, 4 zamanlı, DOHC motor maksimum 46HP ve 52Nm tork sunar. 570CC motor, yalıtkan buji ve optimize edilmiş CAM’nin optimum tasarımını benimser. Elektronik yakıt enjeksiyon sisteminin eklenmesiyle, güç aktarma organı, yüksek/düşük sıcaklık ve yüksek irtifa ortamında büyük bir uyum kabiliyetine sahiptir. Tüm Segway Snarler modellerinde üstün Motor Fren Sistemi (EBS) bulunur.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Segway Snarler 570 Standart” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir