etkili Satıcı Ayrıcalığıyla Keyifli Sürüşler!

Farklı motor hacimleri ve kullanım amaçlarına uygun tasarımlar, hem şehir içi hem de uzun yolda konforlu sürüş deneyimi sunan modellerimiz, güvenlik ve performans açısından en yüksek standartlara sahiptir.

etkili satıcı

etkili servis

Sınırları Aş, Özgürlüğü Yaşa

Güvenle Yolculuğunuzun Keyfini Çıkarın

Aslan Motosiklet, 2015 yılında İzmir’de kurulmuştur. Bünyemizde Suzuki, Vespa, Piaggio, Aprilia, Moto Guzzi yetkili servis, yedek parça, Benelli, Kuba, Rks, Segway, Sym, Peugeot, Lambretta, Brixton, BSA, UM, Malaguti, Horwin, Govecs  markalarında yetkili satıcı, yetkili servis, yedek parça, bakım-onarım, hasar-onarım işlemleri, sıfır motor ve ikinci el motor satışı bulunmaktadır.

Aslan Motor Benelli Kuba Rks Segway 3S Yetkili Servis İzmir
0 +
YILI AŞKIN TECRÜBE

Aslan Motosiklet, İzmir’de uzun yıllardır motosiklet sektöründe hizmet veren yetkili bir servis olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ve uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, motosikletinizde meydana gelen her türlü arıza ve sorunu en kısa sürede çözmek için çalışmaktadır.

Suzuki, Vespa, Piaggio, Aprilia, Moto Guzzi markaların yetkili servis ve yedek parça, Benelli, Kuba, Rks, Segway, Sym, Peugeot, Lambretta, Brixton, BSA, UM, Malaguti, Horwin, Govecs marka motosikletinizin bakım, onarım, yedek parça temini, lastik değişimi, fren sistemleri kontrolü, yağ değişimi gibi işlemler, orijinal yedek parçalar kullanılarak, kaliteli ve güvenli bir hizmet sunulmaktadır. Ayrıca, arızalı parçaların tamir edilmesi veya değiştirilmesi gibi işlemler de uzman ekibimiz tarafından, teknik servis raporlarına işlenerek sizlere sunulmaktadır.

Motosikletinizde herhangi bir arıza veya sorun olduğunda, uzman kadromuz ile hızlı ve etkili bir şekilde çözüm üretmek için sizleri servisimize bekliyoruz. Ayrıca, düzenli bakım işlemleri ile motosikletinizin ömrünü uzatmanız ve güvenli bir şekilde kullanmanız için sizlere tavsiyelerde bulunuyoruz.

hakkımızda

herşey tutkuyla başladı

Servisimizde sıfır lastik değişim ve motosiklet lastik satışı, detaylı motosiklet temizlik işlemleri, detaylı motosiklet expertiz, motosiklet boya ve kaporta-onarım hizmetleri verilmektedir. 2.000 m2 kapalı, alan, 750 m2 açık alan olmak üzere, toplam 2.750 m2 hizmet binamız bulunmaktadır.

Sizlerin memnuniyeti için kafeterya katı, motosiklet aksesuar çeşitlerinin bulunduğu motosiklet aksesuar katı ve sıfır motosiklet, atv, elektrikli  otomobil ve elektrikli bisiklet, temin edebileceğiz showroom alanları bulunmaktadır.

Deneyimli servis ustalarımız ve bakım-onarım alanında uzman personellerimizden oluşup,  Servis sahibimiz Alpaslan Karşılayan  alanında 35 yılı aşkın bilgi birikim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mağazamız, sizleri en mutlu şekilde ağırlamaktan keyif alacaktır.

bize ulaşın

iletişime geçin

Bizimle iletişime geçmek için; Eğer bir sorunuz veya öneriniz varsa, aşağıdaki seçeneklerden herhangi birini kullanabilirsiniz:

bakım randevunuzu alın

yolculuğunuza her an hazır olun

Motosikletinizin güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için, düzenli bakımlarınızı ihmal etmeyin. Etkili servisimizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız!

Düzenli Bakım

Yağ değişimi, frenlerin kontrolü, lastik basıncı kontrolü, zincir temizliği ve yağlama gibi aracınızın düzenli bakım işlemleri

Kaliteli Yedek Parça

Kaliteli yedek parçalar sayesinde, motosikletiniz daha az arıza çıkartır bu sayede aracınız çok daha uzun ömürlü olur

Uzman Personel

Tamir, bakım ve onarım konusunda uzman personelimiz, doğru teşhis ve uygulama ile sizlere güvenli çözümler sunar