Yetkili Satıcı Ayrıcalığıyla Keyifli Sürüşler!

Farklı motor hacimleri ve kullanım amaçlarına uygun tasarımlar, hem şehir içi hem de uzun yolda konforlu sürüş deneyimi sunan modellerimiz, güvenlik ve performans açısından en yüksek standartlara sahiptir.

yetkili satıcı

yetkili servis

Segway Snarler 570

Segway Snarler 570

Kategoriler : , ,

Genellikle “ATV” olarak anılan Snarler 570, ağır yükleri taşıyabilir ve güçlü ve teknolojik olarak gelişmiş 4 tekerlekli bir araçtır. Minimum güvenlik gereksinimlerini aşan Snarler 570, son derece dengeli bir araçtır ve ayrıca satış noktasında uyumlu bir Operatör Koruma Cihazı ile donatılmıştır. Akıllı telefonunuz için T-BOX ve bağımsız bir uygulama ile donatılmış olarak, Akıllı Komuta Sistemi (SCS) aracılığıyla ATV’nizin uzaktan izleme, uzaktan kumanda ve güvenlik izleme dahil gerçek zamanlı verilerine erişebilirsiniz.

Açıklama

Evcilleştirilmemiş bir mekanik canavar. LED gözler, kahramanca tasarlanmış gövde, heybetli hatlar. Basit genel görsel stil, kaporta ile kontrast renkli tasarım, benzersiz kontrollü gerilim estetiği yaratır.

 

AKILLI TAŞIMA & AKILLI EĞLENCE

Tüm Segway Powersports modellerinde standart olan Telematics BOX (T-BOX), araç uzaktan izleme, uzaktan kumanda, güvenlik izleme ve 4G, Bluetooth ve CAN iletişimi aracılığıyla uyarı dahil olmak üzere birden fazla çevrimiçi uygulama sunan, bağlı araç standardı bir araçtır. Akıllı Komuta Sistemi (SCS) üzerinden aracınızın gerçek zamanlı verilerine ulaşabilirsiniz. Segway Powersport aracınızla bu akıllı etkileşim, endüstri lideri güvenlik sağlar ve sizi destansı yerlere götürür!

ACIL DURUM

Bir acil durum irtibat kişisi ekleyin. Ciddi bir çarpışma/yuvarlanma durumunda, uygulama otomatik olarak o kişiye konumunuzu içeren bir SMS gönderir.

SÜRÜŞ AYARLARI

Telefonunuzda Hız sınırı ve EPS Ayarlarını güncelleyin. Segway aracınızı kendinize göre özelleştirin!

KABLOSUZ EKIP OLUŞTURMA

Arkadaşlarınızla takım kurun! Çevrimdışı harita, kablosuz konum & kablosuz telefon bağlantısı, her sürüşünüzde gezinmenize ve yeni yerler keşfetmenize yardımcı olur.

GERÇEK ZAMANLI VERI

İhtiyacınız olan bilgiyi anlık olarak size sunar! Veriler: kilometre, gerçek zamanlı tork, beygir gücü, EPS modu, toplam kilometre, hız ve çok daha fazlası.

DİNAMİK GÜÇ AKTARMA

570CC sıvı soğutmalı, tek silindirli, 4 zamanlı, DOHC motor maksimum 46HP ve 52Nm tork sunar. 570CC motor, yalıtkan buji ve optimize edilmiş CAM’nin optimum tasarımını benimser. Elektronik yakıt enjeksiyon sisteminin eklenmesiyle, güç aktarma organı, yüksek/düşük sıcaklık ve yüksek irtifa ortamında büyük bir uyum kabiliyetine sahiptir. Tüm Segway Snarler modellerinde üstün Motor Fren Sistemi (EBS) bulunur.

AKILLI SÜRÜŞ SISTEMI ILE TUTKUNUZU PATLATIN

Segway’in Akıllı EPS Sistemi, çekiş koşullarına göre otomatik olarak ayarlanacak standart/konfor/spor modları ile tasarlanmıştır. Çimden kayalara, çamura. Snarler Dörtlü Bisiklet, zorlu arazileri fethetmek için ihtiyacınız olan tüm çekişi sağlar. EPS, uygulamada seçebileceğiniz üç ayardan birine anında değiştirilebilir. Sürüş, farklı sürücüler, arazi ve yol koşulları için özelleştirilebilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Segway Snarler 570” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir