Yetkili Satıcı Ayrıcalığıyla Keyifli Sürüşler!

Farklı motor hacimleri ve kullanım amaçlarına uygun tasarımlar, hem şehir içi hem de uzun yolda konforlu sürüş deneyimi sunan modellerimiz, güvenlik ve performans açısından en yüksek standartlara sahiptir.

yetkili satıcı

yetkili servis

Benelli Leoncino

Benelli Leoncino

Yüzyıldan fazla bir miras ve ilham kaynağı olan yeni CentroStile Benelli, en sevilen motosikletlerinden biri olan Leoncino’yu Benelli kalitesiyle yeniden tasarlandı.

Tamamen yeni Leoncino, sportif ve heyecan verici bir deneyim sunan çağdaş bir motosiklet sunarken, orijinalin stilini ve erişilebilirliğini yeniden keşfeden otantik ve saf yürekli bir tasarım konseptini temsil ediyor.

Açıklama

BİR MOTOSİKLETTEN FAZLASI

Leoncino, Benelli’nin hikayesini anlatan İtalyan motosiklet pazarının efsane modellerinden biridir ve günümüzde Pesaro Evi’nin Centro stili ile kimliğini ve kişiliğini modern dünyada yeniden buluyor. Leoncino, sadece yeni bir model değil, 499,6 cc silindir hacmine sahip motoru ile üretmiş olduğu 47 HP beygir gücüyle mükemmel simetrisinde otantik yönünü kaybetmemiş sportif ve çağdaş bir dille yeniden tasarlanmış bir İtalyan konseptidir.

ÜSTÜN KALİTE

Terminal kısmını tankın altında gizleyen açık çelik tüplerdeki bir kafes olan şasi, Leoncino tasarımı ile mükemmel bir şekilde entegre oluyor ve hem yeni başlayanlar için hemde usta sürücüler için harika bir sürüş hissi uyandırıyor.

BÜYÜLEYİCİ TASARIM

Centro stili ile haz alınıp Benelli tarafından tasarlanan Leoncino, geleneksel şekillerini modern aksan ve teknoloji ile harmanlıyor. Pesaro aslanını ön çamurluğunda sergileyen tasarımı ve son teknoloji ile donatılmış ön led far konsepti ile tüm rakiplerini kıskandırıyor.

AYARLANABİLİR SÜSPANSİYON

Ayarlanabilir geniş aralıktaki süspansiyonlar, 50 mm gövdeli ters çevrilmiş çatal ile öne emanet edilirken, arka kısımda bulunan yan amortisörlü salıncak ile sürüş keyfiniz hiç bitmeyecek.

Ek bilgi

Renk

Beyaz, Siyah

Silindir Hacmi

499,6 cc

Motor Tipi

4 Zamanlı, Çift Silindir, 4 Valf

Şanzıman

6 Vites

Maksimum Güç

46,93 HP @ 8500 rpm

Maksimum Tork

45,00 Nm @ 5000 rpm

Yakıt Tipi

Benzin

Soğutma

Sıvı Soğutma

Ön / Arka Fren

Disk / Disk

Ön Lastik

Pirelli 110/80 – 19

Arka Lastik

Pirelli 150/70 – 17

Uzunluk

2200 mm.

Genişlik

915 mm.

Yükseklik

1480 mm.

Dingil Mesafesi

1505 mm.

Sele Yüksekliği

850 mm.

Net Ağırlık

213 kg.

Maksimum Ağırlık

427 kg.

Yakıt Tankı Kapasitesi

20 lt.

Ehliyet Sınıfı

A2