Yetkili Satıcı Ayrıcalığıyla Keyifli Sürüşler!

Farklı motor hacimleri ve kullanım amaçlarına uygun tasarımlar, hem şehir içi hem de uzun yolda konforlu sürüş deneyimi sunan modellerimiz, güvenlik ve performans açısından en yüksek standartlara sahiptir.

yetkili satıcı

yetkili servis

Benelli TNT 125

Benelli TNT 125

Yeni Benelli Touring TnT125, eğlenceli sürüş deneyimi, şık tasarımı ve çevik ve kompakt tasarımı metropol trafiğini unutmanızı sağlarken, şehir hayatının dışında performansıyla dik ve zorlu yollar onunla eğlenceye dönüşüyor.

TnT 125 4 zamanlı motorlu ile ürettiği 11 HP gücünü hissettirirken hava soğutma sistemi sayesinde en üst düzey verimliliğe sahiptir. Güvenliğinize çok önem veren TnT 125 ön ve arka diskleri ile mükkemmel bir fren deneyimi hissettir.

Açıklama

MÜTEVAZİ MODEL

Benelli ailesinin kendi küçük performansı büyük adayı TNT 125 ile başlangıç motoru arayıp da İtalyan kalitesinden mahrum kalmak istemeyenler harika bir başlangıç yapacaklar. Oldukça ergonomik bir tasarıma ve boyutlara sahip olan TNT 125, başlangıç sınıfı olmasına karşın sağladığı üstün performansla büyük bir övgüyü hak ediyor.

GÜÇLÜ VE KALİTELİ

Mütevazi görünümünün ardına benzersiz bir dayanıklılık sığdıran TNT 125, göstermiş olduğu güç ve performansını etkileyici sağlamlığı ile bütünleştirerek tam motosiklet tutkunlarının arayıp bulamadığını sunmayı başarıyor.

EĞLENCELİ SÜRÜŞLER

Oldukça elverişli boyutlarıyla ister geniş bir otoban yolu ister dar bir sokak olsun nerede dilerseniz dileyin TNT 125 sizi asla yarı yolda bırakmaz. Bu özelliğine performansını da katarak size eşlik eden TNT 125 ile yolculuklarınız çok eğlenceli hale gelecek.

FARKLI VE ETKİLEYİCİ

TNT 125 modelinin sesi benzersizdir ve açıkça bir Benelli modeli olduğunu belirtmektedir. Oldukça sade tasarlanan modeli, keskin ve benzersiz çizgileri oldukça şık bir görünüme kavuşturuyor. Nitekim ilk gördüğünüz an aşık olacağınız gibi geçtiğiniz yollarda tüm gözler siz kaybolana dek üzerinizde olacak.

Ek bilgi

Renk

Beyaz

Silindir Hacmi

125 cc

Motor Tipi

4 Zamanlı, Tek Silindir, 4 Valf

Şanzıman

5 Vites

Maksimum Güç

11,00 HP @ 9500 rpm

Maksimum Tork

10,00 Nm @ 7000 rpm

Yakıt Tipi

Benzin

Soğutma

Yağ ve Hava Soğutma

Ön / Arka Fren

Disk / Disk

Ön Lastik

120/70 – 12

Arka Lastik

120/70 – 12

Uzunluk

1770 mm.

Genişlik

760 mm.

Yükseklik

1025 mm.

Dingil Mesafesi

1215 mm.

Sele Yüksekliği

780 mm.

Net Ağırlık

124 kg.

Maksimum Ağırlık

321 kg.

Yakıt Tankı Kapasitesi

7,2 lt.

Ehliyet Sınıfı

A1