Yetkili Satıcı Ayrıcalığıyla Keyifli Sürüşler!

Farklı motor hacimleri ve kullanım amaçlarına uygun tasarımlar, hem şehir içi hem de uzun yolda konforlu sürüş deneyimi sunan modellerimiz, güvenlik ve performans açısından en yüksek standartlara sahiptir.

yetkili satıcı

yetkili servis

Benelli TNT 249S

Benelli TNT 249S

Teknolojik ve tasarımsal gelişmeleri yakından takip eden italyan tasarımcılar tarafından tasarlanan TNT249S sıra dışı sportif tasarımı ile göze çarparken, TLI enjeksiyonu 249,6 cc motoruyla performansıyla sınıfında çok öne çıkıyor.

Açıklama

SPORTİF

TNT 249-S’nin farları en son teknolojiden yararlanılarak yeniden tasarlanmıştır. Önceki nesillere kıyasla orantıya önem vererek büyütülen led far, teknolojik ve stilistik özelliklerinin yanı sıra saydamlık ve açısallığı ile de göz dolduruyor.

ASİMETRİK DİJİTAL PANEL

İşlevselliği ile öne çıkan LCD dijital ekran özgün bir tasarım ile dizayn edilmiştir. Yapmış olduğunuz mesafenin her kilometresini rahatça okuyabileceğiniz ve özgürce tadını çıkaracağınız dijital ekranın ayrıca; vites gösterimine, zaman gösterimine ve akıllı yol gösterimine sahip teknolojik yeni fonksiyonlara da sahip olduğunu hissedeceksiniz.

MAKSİMUM KALİTE

Ar-ge çalışmaları Benelli mühendisleri tarafından tamamlanmış olan 249-S modeli en ince detayına kadar kaliteli malzemeler ile dizayn edilmiş, ilk dokunuşunuz da bile rahatlıkla fark edebileceğiniz bir kaliteye sahiptir. TNT 249-S elektronik yakıt enjeksiyonu, çift eksantrik mili ve TLI enjeksiyonu sayesinde 249,6 cc gücünde, yüksek devirli, sekiz subaplı ve dört zamanlı motor gücüyle motosiklet tutkunlarının dikkatini çekiyor.

ABS FREN SİSTEMİ

TNT 249-S’de bulunan çift disk frenlerinin sağlamış olduğu muhteşem durma gücü ve kontrol mekanizması sayesinde hızınıza hakim olabileceksiniz. TNT 249-S ABS sistemi yüzer dalgalı ön rotorlara, örgülü paslanmaz çelik fren hatlarına ve dört pistonlu perçin kalipere sahiptir. Sınıfındaki motosikletlerinin içerisinde en iyi ABS sistemine sahip olduğunuzu hissedeceksiniz.

Ek bilgi

Renk

Beyaz, Siyah

Silindir Hacmi

249,6 cc

Motor Tipi

4 Zamanlı, Çift Silindir, 8 Valf

Şanzıman

6 Vites

Maksimum Güç

31,51 HP @ 11000 rpm

Maksimum Tork

21,20 Nm @ 9000 rpm

Yakıt Tipi

Benzin

Soğutma

Sıvı Soğutma

Ön / Arka Fren

Disk / Disk

Ön Lastik

110/70 – 17

Arka Lastik

110/70 – 17

Uzunluk

2130 mm.

Genişlik

800 mm.

Yükseklik

1120 mm.

Dingil Mesafesi

1410 mm.

Sele Yüksekliği

795 mm.

Net Ağırlık

204 kg.

Maksimum Ağırlık

395 kg.

Yakıt Tankı Kapasitesi

16 lt.

Ehliyet Sınıfı

A2