Yetkili Satıcı Ayrıcalığıyla Keyifli Sürüşler!

Farklı motor hacimleri ve kullanım amaçlarına uygun tasarımlar, hem şehir içi hem de uzun yolda konforlu sürüş deneyimi sunan modellerimiz, güvenlik ve performans açısından en yüksek standartlara sahiptir.

yetkili satıcı

yetkili servis

RKS M502N

RKS M502N

Açıklama

Kullanıcı Dostu

Oldukça hafif ve agresif yapısı ile M502N, 486cc silindir hacmine sahip motor gücü ile şehir trafiğinde kullanıcılarının tüm beklentilerini karşılayarak, sürüş tarzınıza uygun yukarı – aşağı ayarlanabilir ön ve arka süspansiyonları sayesinde motosiklet kullanımınızı kolaylaştıracaktır.Euro5 standartlarında üretimi gerçekleştirilen M502N çevreye duyarlı bir yapıya sahiptir.

Üstün Kalite

Grenaj çalışmaları üstün kalite standartlarından ödün vermeden tamamlanmış ve özgün tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine toplamaya aday bir tasarıma sahip olan M502N, Kullanıcısına sürüş kolaylığı sağlayan Full Dijital Gösterge Paneli ile ihtiyacınız olan tüm bilgileri göz önünde bulunduracaktır.Güçlü LED aydınlatmaları ile gece sürüşlerinizde sizi aydınlığa sürükleyecek.

Göz Kamaştıran Tasarım

Mütevazı ve özgün supersport tasarımının yanı sıra yüksek teknoloji ile donatılmış dayanıklı yapısı ve güçlü egzoz sesi ile beraber hem gözlere hem de kulaklara hitap bir ses performansı sunarak gücünü somutlaştırmaktadır.

Ek bilgi

Silindir Hacmi

486 cc

Motor Tipi

4 Zamanlı, Çift Silindir

Şanzıman

Maksimum Güç

Maksimum Tork

45.00 Nm @ 6750 rpm

Yakıt Tipi

Soğutma

Ön / Arka Fren

Ön Lastik

Arka Lastik

160/60 ZR 17

Uzunluk

2145 mm.

Genişlik

Yükseklik

Dingil Mesafesi

1420 mm.

Net Ağırlık

Azami Yük

Yakıt Tankı Kapasitesi