Yetkili Satıcı Ayrıcalığıyla Keyifli Sürüşler!

Farklı motor hacimleri ve kullanım amaçlarına uygun tasarımlar, hem şehir içi hem de uzun yolda konforlu sürüş deneyimi sunan modellerimiz, güvenlik ve performans açısından en yüksek standartlara sahiptir.

yetkili satıcı

yetkili servis

RKS RS110R

RKS RS110R

SKU : e9e3dfab2c6e Kategoriler : , , ,

110R 107cc Tek silindir hava soğutmalı motoru ile maksimum 6.70 HP güç ve maksimum 7.60 Nm tork üretmektedir. 220mm Ön Disk ve Kampana Arka fren sistemiyle güvenilir bir sürüş deneyimi sunar.

Açıklama

Üstün Kalite

Grenaj çalışmaları üstün kalite standartlarından ödün vermeden tamamlanmış ve özgün tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine toplamaya aday bir tasarıma sahip olan 110R, Kullanıcısına sürüş kolaylığı sağlayan Full Dijital Gösterge Paneli ile ihtiyacınız olan tüm bilgileri göz önünde bulunduracaktır.Güçlü LED aydınlatmaları ile gece sürüşlerinizde sizi aydınlığa sürükleyecek.
Kuba RS110R

 

Kullanıcı Dostu

Oldukça hafif ve agresif yapısı ile 110R, 107cc silindir hacmine sahip motor gücü ile şehir trafiğinde kullanıcılarının tüm beklentilerini karşılayarak, sürüş tarzınıza uygun yukarı – aşağı ayarlanabilir ön ve arka süspansiyonları sayesinde motosiklet kullanımınızı kolaylaştıracaktır.Euro5 standartlarında üretimi gerçekleştirilen 110R çevreye duyarlı bir yapıya sahiptir.
Kuba RS110R

 

Göz Kamaştıran Tasarım

Mütevazı ve özgün supersport tasarımının yanı sıra yüksek teknoloji ile donatılmış dayanıklı yapısı ve güçlü egzoz sesi ile beraber hem gözlere hem de kulaklara hitap bir ses performansı sunarak gücünü somutlaştırmaktadır.
Kuba RS110R

Kuba RS110R Model Kataloğu

Kullanım ve Bakım El Kitabı

Ek bilgi

Silindir Hacmi

107cc

Motor Tipi

4 Zamanlı, Tek Silindir

Şanzıman

Maksimum Güç

Maksimum Tork

7.60 Nm @4500rpm

Yakıt Tipi

Soğutma

Ön / Arka Fren

Ön Lastik

Arka Lastik

80/90-17

Uzunluk

1995 mm.

Genişlik

Yükseklik

Dingil Mesafesi

1270 mm.

Sele Yüksekliği

Yerden Yükseklik

Net Ağırlık