Yetkili Satıcı Ayrıcalığıyla Keyifli Sürüşler!

Farklı motor hacimleri ve kullanım amaçlarına uygun tasarımlar, hem şehir içi hem de uzun yolda konforlu sürüş deneyimi sunan modellerimiz, güvenlik ve performans açısından en yüksek standartlara sahiptir.

yetkili satıcı

yetkili servis

RKS RS400

RKS RS400

SKU : a4ff7a0592eb Kategoriler : , , ,

RS400 401cc Çift silindir sıvı soğutmalı motoru ile maksimum 38.22 HP güç ve maksimum 35.00 Nm tork üretmektedir. Ön Çift Disk ve Arka Disk (ABS) fren sistemiyle güvenilir bir sürüş deneyimi sunar.

Açıklama

Kullanıcı Dostu

Oldukça hafif ve agresif yapısı ile RS400, 401cc silindir hacmine sahip motor gücü ile şehir trafiğinde kullanıcılarının tüm beklentilerini karşılayarak, sürüş tarzınıza uygun yukarı – aşağı ayarlanabilir ön ve arka süspansiyonları sayesinde motosiklet kullanımınızı kolaylaştıracaktır.Euro5 standartlarında üretimi gerçekleştirilen RS400 çevreye duyarlı bir yapıya sahiptir.
Kuba RS400

 

Üstün Kalite

Grenaj çalışmaları üstün kalite standartlarından ödün vermeden tamamlanmış ve özgün tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine toplamaya aday bir tasarıma sahip olan RS400, Kullanıcısına sürüş kolaylığı sağlayan Full Dijital Gösterge Paneli ile ihtiyacınız olan tüm bilgileri göz önünde bulunduracaktır.Güçlü LED aydınlatmaları ile gece sürüşlerinizde sizi aydınlığa sürükleyecek.
Kuba RS400

 

Göz Kamaştıran Tasarım

Mütevazı ve özgün supersport tasarımının yanı sıra yüksek teknoloji ile donatılmış dayanıklı yapısı ve güçlü egzoz sesi ile beraber hem gözlere hem de kulaklara hitap bir ses performansı sunarak gücünü somutlaştırmaktadır.
Kuba RS400

Kuba RS400 Model Kataloğu

Kullanım ve Bakım El Kitabı

Ek bilgi

Silindir Hacmi

401 cc

Motor Tipi

4 Zamanlı, Çift Silindir

Şanzıman

Maksimum Güç

Maksimum Tork

35.00 Nm @6500rpm

Yakıt Tipi

Soğutma

Ön / Arka Fren

Ön Lastik

Arka Lastik

150-60-17

Uzunluk

2025 mm.

Genişlik

Yükseklik

Dingil Mesafesi

1395 mm.

Net Ağırlık

Yakıt Tankı Kapasitesi